Ceba Baby Kojící polštář Cebuszka multi bavlna kočky

Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 820 recenzíDalší informace

Barva
šedé

• , zakoupeno v Bambilon

• Jsem v 8 měsíci těhotenství, takže zatím je jen pro mne na úlevu při spaní s bříškem. Perfektní, doporučuji
  • , zakoupeno v Nejbaby

Moc krásný vzor, provedení kvalitní. Jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v Nejbaby

Velmi kvalitně provedený za rozumnou cenu oproti konkurence, výplň je super, že nikdy neudělá hroudy jak to rádo dělá ta z polyesteru. Doporučuji

Barva
šedé

Multifunkční polštář pro těhotné, rodiče a děti. Velký, pohodlný polštář dopřávající relaxaci, významně zlepšuje komfort fungování budoucí maminky, potom i miminka. Jedná se o jedinečný polštář, který je vyplněn polystyrenovými mikroperlami o průměru 0.5 -1.5 mm, čili drobnými kuličkami, které se převalují pod vlivem změny polohy těla, jemně masírují, starají se o páteř a pohodlí nastávajících maminek. Kojící polštář Multi pomáhá v době odpočinku. Když už je děťátko na světě, usnadní krmení, uleví zádům a umožňuje zaujmout pohodlnou pozici při kojení.

• , zakoupeno v Bambilon

• , zakoupeno v Nejbaby

Moc krásný vzor, provedení kvalitní. Jsem moc spokojená.